Teorik bilgi zenginliğini artı pratik deneyimlerden elde edilen bilgileri bir araya getirir ve hassas şerit çelik üretiminin tüm işleme aşamalarına dahil eder. Müşteriler ayrıca yeni özel çözümler için bu kapsamlı uzmanlıktan yararlanırlar.
Çok özel fiziksel veya mekanik malzeme özelliklerinin gerekli olduğu veya belirli bir görevi çözmek için farklı malzemelerin ve özelliklerin birleştirilmesi gerektiğinde, ayrı ayrı tasarlanmış bir şerit çeliği veya özel şerit çeliği gitmek için mükemmel bir yol olabilir.

  • Son derece sert, aşınmaya dayanıklı metal şerit testere bıçakları ile kendinizi diğerlerinin üzerine koyun!
  • Gereksinimleriniz ne olursa olsun, özelliklerinizi tam olarak karşılamak için yüksek performanslı bıçaklarımızı bir deneyin
  • Uygulamanız için en uygun şerit testere bıçağını bulmak için buraya bakın!
  • Şerit Testere Bıçakları - sağlam, dayanıklı ve verimli

Piyasadaki en iyi kalite arasında yer alan hassas şerit çeliklerimiz dünya çapında talep görmektedir. 
Mekanik ve geometrik özelliklerinin homojenliği olağanüstüdür - örneğin düzlük, düzlük, çekme mukavemeti ve yorulma direnci derecesi. 
Bu, onları çok çeşitli endüstrilerde kaliteli ürünler için yarı mamul bir hammadde olarak ideal hale getirir.
Güvenilir bir şekilde işleyebileceğiniz ve mümkün olan en iyi sonuçları alacağınızdan emin olarak bir şerit çeliğe ihtiyacınız varsa, tam size göre
Testere, kesme, delme ve damgalama, delme, katlama ve krepleme gibi birçok endüstriyel ve manuel uygulama için başarı sonuçta kenar kalitesine bağlıdır.
Bimetal şerit çeliğimiz için, çok farklı iki malzemenin özelliklerinden en iyi özellikleri birleştirmek için uzunlamasına bir kaynak işlemi kullanıyoruz
Son derece aşınmaya dayanıklı, yüksek hız çeliğinden yapılmış çalışma kenarı ile taşıyıcı malzeme olarak uygun maliyetli, esnek çelik.
Tabii ki, bimetal şerit çeliklerimiz, tüm çelik şerit yarı mamul ürünlerimizden beklediğiniz en dar toleranslara sahiptir, bu da araçlarınızın uygun kalırken ihtiyaç duyduğunuz uzun hizmet ömründen faydalandığı anlamına gelir.
 

 

 

 

 

Yetkili Türkiye Distribitörü